Důležitý zápas

Ahojky všichni!

Dneska jenom v rychlosti, protože se hraje zápas o 3. místo Česko-Rusko. Se Švédy jsme v semifinále prohráli 5:2 ale s Rusáky vedeme 5:4 . Rusáci jsou strašně agresivní a nafoukaní. Když vyslovuju jejich jména, je to slyšet jako blytí. A ajk Arťuchin to sklo vysypal, to byla snad na tomhle MS největší sranda. Rolinek ho tam hezky postrčil. Prostě fér pomsta. A pak je dobrý i gól Finů. Ti+Švédi jsou ve finále. Asi vyhrajou Švédi, ale přeju to Finům. Jsou mi sympatičtější. Zrovna tady kámoš od mamky, přinesl sladké, tak jdu jíst a čumět na hokej, protože je 3.třetina(až za chvíli).  VYHRAJEME!!!A nezapomeňte na registraci a hlavně si poslechněte hymnu. Budeme totiž 3.!!! Pro jistotu jí tady dám.

Hokejový nadšenec

Markíček

P.S. Jeslti budeme třetí dám tady hezký obrázek(do fotogalerky)